Letnia Liga GO4X

Zasady

Liga GO4X to gra inwestycyjna odbywająca się w edycjach miesięcznych.

O pozycji uczestnika w tabeli ligowej, czyli Rankingu decyduje liczba punktów zgromadzonych w danym miesiącu. Punkty zdobywać można za udane inwestycje, zawieranie transakcji, zaangażowanie dodatkowego kapitału, czy zapraszanie znajomych na portalu Facebook do włączenia się do gry. Ponadto w trakcie każdej edycji ogłaszane są akcje specjalne pozwalające na zdobycie dodatkowych punktów za wykonanie wskazanego zadania.

 

 

FAQ

 

 

 

MIESIĄCE TEMATYCZNE

Każdy miesiąc w Lidze GO4X ma swój motyw przewodni związany z daną grupą instrumentów finansowych.

Przykładowo, miesiąc amerykański dotyczyć będzie par z USD, czy indeksów amerykańskich giełd. Podczas miesiąca tematycznego, akcje specjalne związane z tradingiem organizowane będą dla instrumentów związanych z wyróżnionym tematem. Jako pomoc przy poznawaniu tych rynków będziemy w dziale Aktualności publikować krótkie wskazówki na ich temat. 

SKUTECZNE INWESTYCJE

Celem uczestników Ligi są skuteczne inwestycje na rynku walutowym prowadzone na platformie GO4X.

Na koniec każdego dnia, do Twojego dorobku punktowego dopisywana jest liczba punktów odpowiadająca osiągniętemu tego dnia zyskowi procentowemu. W przypadku zanotowania straty na rachunku, nie dopisuje się punktów za inwestycje, ani nie przyznaje punktów karnych. Dodatkowo punktowane jest także pierwszych 20 transakcji otwartych danego dnia na platformie GO4X.

 

 

AKCJE SPECJALNE

Dla urozmaicenia rozgrywki w każdej edycji Ligi ogłaszane będą akcje specjalne, za wykonanie których otrzymasz dodatkowe punkty.

Akcje specjalne ogłaszane są zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem w zakładce Aktualności na stronie Ligi GO4X. Wykonywanie akcji specjalnych zapewnia dodatkowe punkty i pozwala na poprawienie pozycji w tabeli ligowej. Niektóre z akcji wymagają skorzystania z naszej aplikacji na portalu Facebook.

 

Sprawdź najbliższe akcje

 

FACEBOOK

Dzięki aplikacji Ligi GO4X na portalu Facebook możesz zdobyć dodatkowe punkty za poinformowanie znajomych o swoim udziale w grze inwestycyjnej. Będziesz mógł również w ramach akcji specjalnej poświęcić znajomości dla punktów, które przybliżą Cię do atrakcyjnych nagród!

 

Połącz konto z Facebookiem